
Каремат для сидіння Dozen Tactical Seat — 15 mm (39 cm * 32 cm)
- Немає в наявності
- Код: 2914950060503
115 ₴
+380 (63) 175-63-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат для сидіння Dozen Tactical Seat — 15 mm (39 cm * 32 cm)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 32 см |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 115 ₴

