
Каремат для сидіння Dozen Tactical Advanced Seat (38 см * 29 см) "Pixel MM14"
- В наявності
- Код: 2914950062156
490 ₴
343 ₴
-30%
+380 (63) 175-63-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каремат для сидіння Dozen Tactical Advanced Seat (38 см * 29 см) "Pixel MM14"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozen |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Кордура |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 15 мм |
| Довжина: | 38 |
- Ціна: 343 ₴
